STH1010/10
Uşor de utilizat, uşor de depozitat
Bucură-te de abur rapid şi fără efort cu aparatul nostru de călcat vertical cu aburi seria 1000. Cu designul său uşor şi compact, perfecţionarea aspectului tău nu a fost niciodată mai uşoară, acesta devenind partenerul tău suprem de stil. Doar conectează-l la priză şi este gata de utilizare!
Vezi toate beneficiileDacă eşti eligibil pentru o scutire de TVA pentru dispozitive medicale, poţi solicita acest lucru pentru acest produs. Valoarea TVA-ului va fi dedusă din preţul indicat mai sus. Caută detaliile complete în coşul de cumpărături.
Pe lângă eliminarea cutelor, seria 1000 împrospătează hainele (şi mobilierul moale, draperiile, jucăriile) şi elimină mirosurile distrugând până la 99,9 % din bacterii*.
Calcă-ţi hainele dintr-o singură mişcare, cu rezervorul de apă detaşabil de 85 ml. Rezervorul de apă este uşor de scos şi de reumplut ori de câte ori ai nevoie în timpul călcării cu abur.
Datorită designului său compact, te poţi bucura de călcare uşoară oricând şi oriunde vrei. Este uşor de folosit: doar apeşi butonul şi calci!
Seria 1000 are un design compact, ceea ce o face soluţia perfectă pentru a călca hainele oricând, oriunde. Nu este nevoie de masă de călcat.
Oricând ai nevoie, aparatul de călcat cu aburi este gata de utilizare în doar 35 de secunde. Lumina indică momentul în care poţi începe, astfel că termini în cel mai scurt timp. Ideal pentru acele decizii de ultim moment privind ţinuta.
Jetul de abur continuu de până la 18 g/min relaxează fibrele textile, astfel încât cutele să poată fi netezite practic.
Sigur pe toate materialele care pot fi călcate, garantat fără arsuri.
Accesoriul ideal pentru sesiunile de călcare de ultim minut. Cu mănuşa rezistentă la căldură, poţi folosi aburul în siguranţă.
Greutate şi dimensiuni
Uşor de utilizat
Accesorii incluse
Garanţie